GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Uppläggningsfat 10381039
nr 1038 1039
Uppläggningsfat
2 st, Picknick, Rörstrand, längd: 36-42
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 maj 2016
kl 18:45:15
4/5 20:37:30
700 kr
15/5 17:41:42
16 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal
Rörstrand